Schedule

Monday – Friday

Start Finish Program
6:00AM 8:45AM Great Gospel Music & Morning Roll Call w/Cassie Mack
8:45AM 9:00AM Greater Harvest COGIC w/Pastor Corby Bush
9:00AM 9:15AM Inspiring Body Of Christ – Pastor Rickie Rush
9:15AM 9:30AM Miracle Revival Hour – David Paul
9:30AM 10:00AM Nature’s Formula
10:00AM 10:30AM Bible Way Community Church – Pastor T. J. Wilbert
10:30AM 11:30AM Hour Of Faith (Ideal Family Church) – Bishop Ray Campbell
11:30AM 11:45AM Aloe Man w/ Dr. J. L. Johnson
11:45AM 12:00PM New Comforter COGIC with Pastor Charles Lightner
12:00PM 12:15PM Showers Of Blessing (Full Gospel Holy Temple) – Evangelist Shirley Murray
12:15PM 12:30PM River Of Life – Bishop Robert Nichols, Jr.
12:30PM 1:00PM Third Avenue Baptist Church – Pastor Michael Pryor
1:00PM 1:30PM Mt. Tabor Baptist Church – Pastor S. C. Nash
1:30PM 2:00PM New Birth Baptist Church – Pastor George Pryor
2:00PM 2:15PM Kingdom Harvest COGIC – Pastor D. L. Coleman
2:15PM 2:30PM Gospel Across The World (Set Free Deliverance) — Pastor Morris Rolfe
2:30PM 3:00PM Can I Keep It Real (Resurrection Body Of Christ) Pastor Eli Jacobs
3:00PM 3:15PM Abundant Spiritual Life – Pastor Maya Johnson
3:15PM 3:30PM James Broadnax Ministries w/ Pastor James Broadnax
3:30PM 4:00PM Lighthouse COGIC – Pastor Michael Clerkley
4:00PM 6:00PM Great Gospel Music w/Christy Wafer
6:00PM 12:00AM Off-Air

Saturday

Start Finish Program
6:00AM 8:30AM Great Gospel Music
8:30AM 9:00AM Purity Products
9:00AM 9:30AM This Is Your Life w/ Evang. Beulah Gill
9:30AM 10:00AM New Birth Baptist Church – Pastor George Pryor
10:00AM 10:15AM Evangel Temple w/ Minister Ken Murray
10:15AM 10:30AM Word Harvest Ministries – Pastor Mike Colston
10:30AM 10:45AM Praise Fellowship Church
10:45AM 11:00AM Total Deliverance Worship Center
11:00AM 11:15AM Rockbridge Bible Church with Pastor Timothy Jones
11:15AM 11:30AM Full Gospel Tabernacle – Pastor Darick Favors, Sr.
11:30AM 12:00PM Glorious Ministry with Gloria Horn
12:00PM 12:30PM Apostolic Triumphant Intl
12:30PM 12:45PM Catholic Ministries – Lawrence Catholic
12:30PM 1:00PM The Alternative Touch w/ Carl Robinson
1:00PM 1:30PM Media Power
1:30PM 1:45PM Progressive COGIC – Pastor Tommy Taylor
1:45PM 2:00PM Anointed to Win
2:00PM 2:15PM Mount Zion Christ Holy Sanctified Church
2:15PM 2:30PM Annie Rolfe Real Estate
2:30PM 3:00PM 2 Lights Media
3:00PM 3:15PM Greater Truevine COGIC with Pastor Charles Colbert
3:15PM 3:30PM Free COGIC – Pastor Peggy Davis
3:30PM 3:45PM Steven Temple COGIC – Pastor R. L. Asbury
3:45PM 4:00PM Reaching the Hearts of the Streets – Pastor Ronnie Johnson
4:00PM 4:15PM Jesus Pentecostal House Of Prayer – Pastor Willie Hendrix
4:15PM 4:30PM Ask Annie
4:30PM 5:00PM New Birth Baptist Church – Pastor George Pryor
5:00PM 6:00PM Great Gospel Music w/Craig Beacham
6:00PM 12:00AM Off-Air

Sunday

Start Finish Program
6:00AM 8:00AM Great Gospel Music w/LaTonya (Ms. Victory) Watson
8:00AM 8:30AM Great Gospel Music
8:30AM 9:00AM Word Of Grace (Remnant Of Grace) – Pastor Van Medlock
9:00AM 9:30AM Greater Harvest COGIC w/Pastor Corby Bush
9:30AM 10:00AM Pilgrim Rest Baptist Church – Pastor Curtis Wallace
10:00AM 10:30AM Great Gospel Music
10:30AM 11:00AM Book of Acts with Pastor Cyde Morgan
11:00AM 11:30PM 2 Lights Media
11:30PM 12:00PM Spotlight On The Metroplex
12:30PM 1:00PM Purity Products
1:00PM 1:30PM Children & Family Institute
1:30PM 2:00PM Great Gospel Music
2:00PM 2:30PM United Christian Fellowship
2:30PM 3:00PM 2 Lights Media
3:00PM 4:00PM Empowerment Point – Mike Nwanju
4:00PM 4:30PM Great Gospel Music
4:30PM 5:30PM East Gate Baptist Church – Pastor H. D. Reagan
5:30PM 6:00PM Great Gospel Music
6:00PM 12:00AM Off-Air

Our weather forecast is from Wunderground for WordPress